Tapahtumat

 

Salivuorot 2021-2022

Seuralla on salivuoroja Lamminpään koululla, Rauhanportilla ja Lamminpään Osuuskunnan talolla. Katso tarkemmat tiedot allaolevasta kalenterista.

Lamminpään Koulun salivuorot alkavat viikolla 34/2021 

Lamminpään Koulun salivuorot loppuvat viikolla 18/2022

perjantain (klo 17:00 - 21:30) ja lauantain (klo 11:00 - 14:00) vuorot varattu pelejä ja tapahtumia varten. Varaukset jaostoilta.

 

Perjantaivuorojen varaukset

-


Lauantaivuorojen varaukset

 

Lamminpään koulun salivuoroja ei ole:
- 18.10.2021 - 24.10.2021 Syysloma
- 12.12.2021 - 09.01.2022 Joululoma
- 28.02.2022 - 06.03.2022 Talviloma
- 14.04.2022 - 18.04.2022 Pääsiäinen
- 30.04.2022 - 01.05.2022 Vappu

Muut peruutukset, Lamminpään koulu:
- 21.01.2022 - 23.01.2022 Hyvinvointialudeiden aluevaalit + rakentaminen

Syksyn salivuorot alkavat  elokuun lopussa.

Naisten, miesten ja lasten jumpat alkavat 30.8. Ryhmäkohtaiset aloitukset näet Naiset -välilehdeltä.

Marraskuu 2021

Ei tapahtumia
Marraskuu 2021
44 1 2 3 4 5 6 7
45 8 9 10 11 12 13 14
46 15 16 17 18 19 20 21
47 22 23 24 25 26 27 28
48 29 30

RSS


Salikalenterit 2021-2022

 

Lamminpään koulu

alku
loppu
11:00
14:00
17:00
17:30
17:30
17:45
17:45
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
19:45
19:45
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
MA 17.00-17.40
NA Temppari 3-4 v.
Arto Sandberg, Veera Pettinen
17.40-18.25
NA Temppari 5-7 v.
Arto Sandberg, Veera Pettinen
18.30 - 19.45
Naisten jumppa
Sari Virta, Eila Lokka
19.45 - 21.30
LP M2
Jyrki Ylönen
TI 

17.00-19.30
Veteraanilentopallo

19.30-21.30
LP M1
Simo Ahteensivu
KE  

18.00-19.15
YU Liikkari  8-12 v.
Ilona Joensuu, Aino Mäkinen

19.30 - 21.30
LP N1
Tuija Unga-Raittinen
TO  

18.30-19.45
Kevyt muokkaus
Sari Virta

 
PE 

17.00-21.30
Lentopallopelit ja tapahtumat

LA11.00-14.00
Tapahtumat
 

 

Rauhanportti

alku
loppu
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
KE 19.00-20.00
Miesten liikuntaryhmä
Pekka Lepistö
 

 

OSK Lamminpää

alku
loppu
9:00
9:30
9:30
10:00
17:00
17:30
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
TI9.00-10.00
Virittelevä aamujumppa
Pirkko Laine
        
KE      

19.30-21.00
YU Keppimiehet
Ryhmä- ja Show-tanssi
Jarmo Seppälä

 
TO   

18.00-19.00
Rivitanssi alkeet,
miehille ja naisille
Anita Halonen, Tiina Grankvist, Sirkka Hyyhönen ja Tuija Rantanen

19.00-20.15
Rivitanssi jatkavat,
miehille ja naisille
Anita Halonen, Tiina Grankvist, Sirkka Hyyhönen ja Tuija Rantanen