Tapahtumat

 

Salivuorot 2020-2021

Seuralla on salivuoroja Lamminpään koululla, Rauhanportilla ja Lamminpään Osuuskunnan talolla. Katso tarkemmat tiedot allaolevasta kalenterista.

Lamminpään Koulun salivuorot alkavat viikolla 36/2020 (30.8.2020)

Lamminpään Koulun salivuorot loppuvat viikolla 18/2021 (29.4.2021)

perjantain (klo 19:00 - 21:30) ja lauantain (klo 11:00 - 14:00) vuorot varattu pelejä ja tapahtumia varten. Varaukset jaostoilta.

 

Perjantaivuorojen varaukset

-


Lauantaivuorojen varaukset

- la 28.11.2020 LP N2 lentopalloturnaus

 

Lamminpään koulun salivuoroja ei ole:
- 12.10.2020 - 18.10.2020 Syysloma
- 13.12.2020 - 10.01.2021 Joululoma
- 01.03.2021 - 07.03.2021 Talviloma
- 01.04.2021 - 02.04.2021 Pääsiäinen
- 04.04.2021 - 05.04.2021 Pääsiäinen
- 30.04.2021 - 01.05.2021 Vappu

Muut peruutukset, Lamminpään koulu:
- pe 16.04.2021 - la 17.04.2021 Kunnallisvaalit

 

Marraskuu 2020

Ei tapahtumia
Marraskuu 2020
44 1
45 2 3 4 5 6 7 8
46 9 10 11 12 13 14 15
47 16 17 18 19 20 21 22
48 23 24 25 26 27 28 29
49 30

RSS


Salikalenterit

 

Lamminpään koulu

alku
loppu
11:00
14:00
17:00
17:30
17:30
17:45
17:45
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
19:45
19:45
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
MA 17.00-17.40
NA Temppari 3-4 v.
Arto Sandberg
17.40-18.25
NA Temppari 5-7 v.
Arto Sandberg
18.30 - 19.45
Naisten jumppa
Sari Virta, Eila Lokka
19.45 - 21.30
LP M2
Jyrki Ylönen
TI 

16.00-18.00
Veteraanilentopallo

18.00-19.30
LP N2 2-sarja
Katja Hyvönen

19.30-21.30
LP M1
Simo Ahteensivu
KE 17.00-18.30
YU Keppimiehet Ryhmä- ja Show-tanssi
Jari Minkovitsch

18.30-19.30
YU Liikkari  8-10 v.
Jarmo Seppälä

19.30 - 21.30
LP N1
Tuija Unga-Raittinen
TO  17.30-18.30
NA Temppukoulu 5-7 v.
Marika Härkönen

18.30-19.45
Kevyt muokkaus 50+    Sari

19.45-21.30
LP N2 2-sarja
Katja Hyvönen
PE 

17.00-19.00
LP N2 2-sarja
Katja Hyvönen

19.00-21.30
Lentopallopelit
ja tapahtumat

LA11.00-14.00
Tapahtumat
 

 

Rauhanportti

alku
loppu
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
KE 19.00-20.00
Miesten liikuntaryhmä
Pekka Lepistö
 

 

OSK Lamminpää

alku
loppu
8:30
9:00
9:00
9:30
17:00
17:30
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
TI8.30-9.30
Virittelevä aamujumppa
Pirkko Laine
        
KE 

Aamupäiväjooga 

klo 10-11,

Susanna Intke

 

18.00-19.00
Rivitanssi alkeet, miehille ja naisille

Anita Halonen, Tiina Grankvist, Sirkka Hyyhönen ja Tuija Rantanen

19.00-20.15
Rivitanssi jatkavat, miehille ja naisille

Anita Halonen, Tiina Grankvist, Sirkka Hyyhönen ja Tuija Rantanen