Tapahtumat

 

Salivuorot 2019-2020

Seuralla on salivuoroja Lamminpään koululla, Rauhanportilla ja Lamminpään Osuuskunnan talolla. Katso tarkemmat tiedot allaolevasta kalenterista.

Lamminpään Koulun salivuorot alkavat viikolla 36/2019 (2.9.2019)

Lamminpään Koulun salivuorot loppuvat viikolla 18/2020 (2.5.2020)

perjantain (klo 17:00 - 21:30) ja lauantain (klo 11:00 - 14:00) vuorot varattu pelejä ja tapahtumia varten. Varaukset jaostoilta.

 

Perjantaivuorojen varaukset

- 06.09.2019 LP N2 harjoitukset klo 18-19:45
- 27.09.2019 LP M1 peli klo 19-21
- 11.10.2019 LP M1 peli klo 19-21
- 25.10.2019 LP M1 peli klo 19-21
- 22.11.2019 LP M1 peli klo 19-21
- 29.11.2019 LP M1 peli klo 19-21


Lauantaivuorojen varaukset

- 26.10.2019 naisten jumppalauantai klo 11-13, letkeä jumppa, villasukkajumppa
- 16.11.2019 naisten jumppalauantai klo 11-13, kahvakuulailua sekä venytys-rentoutusta
- 11.01.2020 LP N1 turnaus klo 9-14
- 25.01.2020 naisten retromaratonjumppa klo 11-13


 

Lamminpään koulun salivuoroja ei ole:
- 14.10.2019 - 20.10.2019 Syysloma
- 05.12.2019 - 06.12.2019 Itsenäisyyspäivä
- 09.12.2019 - 06.01.2020 Joululoma
- 24.02.2020 - 01.03.2020 Talviloma
- 09.04.2020 - 10.04.2020 Pääsiäinen
- 12.04.2020 - 13.04.2020 Pääsiäinen
- 30.04.2010 - 01.05.2020 Vappu
 

Muut peruutukset, Lamminpään koulu:
- to 24.10.2019 Koulun käytössä
- ma 28.10.2019 - la 09.11.2019 Koulun 90-v juhlat
 

Joulukuu 2019

Ei tapahtumia
Joulukuu 2019
48 1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
1 30 31

RSS


Salikalenterit

 

Lamminpään koulu

alku
loppu
11:00
14:00
17:00
17:30
17:30
17:45
17:45
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
19:45
19:45
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
MA 17.00-17.40
NA Temppari 3-4 v.
Arto Sandberg, Sara Westerholm
17.40-18.25
NA Temppari 5-7 v.
Arto Sandberg, Sara Westerholm
18.30 - 19.45
NA teemajumppa
Sari Virta, Eila Lokka
19.45 - 21.30
LP M2
Jyrki Ylönen
TI 

17.00-18.00
Veteraanilentopallo

18.00-19.30
LP N2 2-sarja
Katja Hyvönen

19.30-21.30
LP M1
Simo Ahteensivu
KE 17.00-18.30
YU Keppimiehet Ryhmä- ja Show-tanssi
Jari Minkovitsch
18.30-19.30
YU Liikkari 8-10 v.
Jarmo Seppälä
19.30 - 21.30
LP N1
Tuija Unga-Raittinen
TO  17.30-18.30
NA Temppukoulu 5-7 v.
Marika Härkönen

18.30-19.45
Jooga, ohj. Susanna Intke

19.45-21.30
LP N2 2-sarja
Katja Hyvönen
PE 

17.00-21.30
Lentopallopelit
ja tapahtumat

LA11.00-14.00
Tapahtumat
 

 

Rauhanportti

alku
loppu
17:00
17:30
17:30
18:00
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
KE 19.00-20.00
Miesten liikuntaryhmä
Pekka Lepistö
 

 

OSK Lamminpää

alku
loppu
8:30
9:00
9:00
9:30
17:00
17:30
18:00
18:30
18:30
19:00
19:00
19:30
19:30
20:00
20:00
20:30
20:30
21:00
21:00
21:30
TI8.30-9.30
Virittelevä aamujumppa
Pirkko Laine
        
KE   

18.00-19.00
Rivitanssi alkeet, miehille ja naisille

Anita Halonen, Tiina Grankvist, Sirkka Hyyhönen ja Tuija Rantanen

19.00-20.15
Rivitanssi jatkavat, miehille ja naisille

Anita Halonen, Tiina Grankvist, Sirkka Hyyhönen ja Tuija Rantanen